ما

ما یک شرکت توسعه نرم‌افزار هستیم، که بر روی پروژه‌هایی از توسعه برنامه‌های تحت وب و موبایل تا برنامه‌های بزرگ مقیاس و سازمانی کار می‌کنیم. ما متعهد به، کمک به افراد و کسب و کارها برای تولید و بهبود محصولات نرم‌افزاریشان هستیم.

مردم انتظار خدمات خوب دارند،

اما تعداد کمی حاضر به ارائه آن هستند.

باورهای ما

همیشه بیشتر از انتظار مردم به آن‌ها ارائه بدهید.

خدمات و تخصص ما

فناوری‌ها

ما در دراپ، همیشه مشکلات را با استفاده از فناوری‌های پیشرفته حل می‌کنیم.

تولید هر محصول درجه یک، نیازمند مجموعه ای از ابزارها و مواد خوب و با کیفیت است. نرم‌افزار نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما همیشه روی فناوری‌های پیشرفته و به روز کار می‌کنیم و محصولات نرم‌افزاری خود را با استفاده از آن‌ها تولید می‌کنیم. این یکی از راه‌هایی است که ما از بالاترین سطح امنیت و عملکرد محصولات نرم‌افزاریمان اطمینان حاصل می‌کنیم.

برخی از تکنولوژی‌هایی که ما از آن‌ها استفاده می‌کنیم عبارتند از:عملکرد خوب بهتر از خوب صحبت کردن است.

نمونه کارها

چرا دراپ

۱.

کیفیت

کیفیت

محصولات و خدمات نرم‌افزاری ما مطابق با بالاترین استانداردهای کیفی است.

۲.

چابکی

چابکی

همه می‌دانیم که وقت طلاست. ما با استفاده از متودولوژی‌های چابک مدیریت پروژه مانند اسکرام، سرعت توسعه را افزایش دادیم و همچنین رابطه بهتری با مشتریانمان برقرار کردیم. این رویکرد ما را قادر می‌سازد تا به سرعت با تغییرات بازار سازگار شویم.

۳.

اشتیاق

اشتیاق

همه‌ی اعضای تیم ما در مورد کاری که انجام می‌دهند شور و شوق بسیاری دارند، که منجر به خلاقیت و نوآوری در کارها می‌شود.

۴.

پایبند به اصول

پایبند به اصول

ما هیچ وقت اعتقادات، ارزش‌ها و اصول خود را در موقعیت‌های دشوار زیر پا نمی‌گذاریم. ما هر آنچه که درست است را انجام می‌دهیم نه آنچه که آسان است.

۵.

صداقت

صداقت

صحبت و عمل ما صادقانه است. ما بر این باوریم که صداقت باعث ایجاد اعتماد می‌شود و اعتماد پایه و اساس هر رابطه بلند مدتی است.

۶.

قیمت‌گذاری

قیمت‌گذاری

ما می‌خواهیم تکنولوژی برای همه در دسترس باشد. ما می‌دانیم که ممکن است هزینه‌های تکنولوژی برای کسب و کارهای کوچک بالا باشد، به همین دلیل تلاش می‌کنیم که بهترین راه حل ممکن را با توجه به بودجه مشتریانمان و بدون فدا کردن کیفیت پیدا کنیم.

نیاز خود را به ما بگویید، ما در اولین فرصت
با شما تماس خواهیم گرفت.

ایمیل

info@droppgroup.com

آدرس

گرگان، عدالت ۲۸

به تیم ما بپیوندید

بیا با هم یاد بگیریم و رشد کنیم (;

ما همیشه به دنبال افراد با استعدادی هستیم که در مورد کاری که انجام می‌دهند پر شور و اشتیاق باشند. ما به این نگرش مثبت که "ما از پس انجام دادن هر کاری بر می‌آییم" در تمام اعضای تیممان نیاز داریم.


فرصت‌های شغلی:

توسعه دهنده Node JS

توسعه دهنده React JS

توسعه دهنده React Native

کارشناس تضمین کیفیت

اگر کار خود را بلدید، با انگیزه و پرشور هستید و فکر می‌کنید می‌توانید به ما کمک کنید، رزومه خود را به jobs@droppgroup.com ارسال کنید.

ما خوشحال خواهیم شد که در تیم ما حضور داشته باشید.